Sklep

Regulamin

 

Strona www.szkolniak.pl prowadzona jest przez Metalbit  z siedzibą w Barwicach przy ul.Zwycięzców 26  NIP 673-122-64-95.

Z uwagi na szeroki i zróżnicowany asortyment obliczanie kosztów dostawy następuje po otrzymaniu Państwa zamówienia - aby ustalić szczegóły i koszty dostawy kontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub e-mailem.

Wszystkie ceny są podawane w PLN i zawierają podatek VAT.
Prezentowane ceny mogą ulec zmianie bez uprzedniego informowania - nie dotyczy to zamówień będących w trakcie realizacji.

Z uwagi na ciągłe udoskonalanie rozwiązań technicznych zastrzegamy sobie prawo do zmian kolorystycznych i modyfikacji obejmujących technologię wykonania. Zdjęcia oraz zamieszczony krótki opis nie zawsze są w stanie oddać jakość przedstawionego artykułu - osoby zainteresowane szczegółami oferty prezentowanej na naszej stronie prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, i pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.

Reklamacje i zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2000/03/02 o Ochronie Praw Konsumentów, z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot nie zostanie uwzględniony w przypadku towaru noszącego cechy użytkowania, lub gdy zostało naruszone oryginalne opakowanie. Odesłanie towaru (wraz z fakturą) opatrzonego napisem zwrot jest równoważne oświadczeniu Klienta o odstąpieniu od zamówienia.

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru gwarantujemy zwrot wartości produktu przelewem lub przekazem pocztowym. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas (telefonicznie, lub e-mailem) o zamiarze zwrotu zakupionego towaru, w celu ustalenia adresu wysyłki.
Wszystkie reklamacje prosimy składać:
telefonicznie pod numerem 94 373 23 95
wysyłając e-mail na adres biuro@szkolniak.pl
Zgodnie z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5, złożenie zamówienia niestandardowego oznacza rezygnację Klienta z prawa do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Przedmiot zamówienia niestandardowego stanowią zestawy i elementy placów zabaw, sprzęt sportowy i gimnastyczny z belek drewnianych oraz wyposażenie i meble, które wykonywane są zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta, są trwale montowane lub posiadają unikatowe cechy lub gabaryty uniemożliwiające dalsze wykorzystanie w obrocie handlowym.

Bez względu na prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny każde zamówienie objęte jest 12-miesięczną gwarancją producenta.